Altın Fiyatları

2012 Yılında Altın Fiyatları Düşecek Mi?

Altın, 2012 yılında beklentiler açısından en büyük kazanç aracı olarak görülmekte. AB bölgesinde yaşanan krizin devam etmesi, altına olan talebin sürekli bir hal almasını sağladı. Yaşanan seyir, haftalardır çok yüksek seviyede kazandıran altının bu şekilde devam edeceği görüşünü de beraberinde getirmektedir. Dışarıda kriz varken, içeride de Dolar’a yapılan frenlemeler altının güçlenmesine neden oluyor.

YNnkM 2012 Yılında Altın Fiyatları  Düşecek Mi?

Fakat günlük ya da haftalık olarak değerlendirecek olursak, çok kazançlı bir yatırım olmaktan uzak olacaktır. Altını en az 3 ya da 6 aylık olarak, uzun vadeli bir yatırım aracı olarak almamız, daha iyi sonuçlar getirecektir. 2012 yılının sonlarına doğru ise, altının 2000 dolara kadar yükselmesi oldukça güçlü ve yüksek bir ihtimal olarak da görülüyor.

Gram fiyat olarak ise, 95 TL’nin altına düşmemesi bekleniyor. Bu koşullarda, aylardır ve yıllardır istikrarlı bir şekilde yatırımcılarına güven veren ve kazanç sağlayan altının, 2012 içinde de altın fiyatlarında bir düşme beklenmediği, bu seyrini devam ettireceği ve kazandırmaya devam ettireceği yönünde bir beklenti bulunmaktadır. Yatırımcılar için, altın her zaman gibi sağlam ve güvenilir bir yatırım aracı olmaya devam edecektir.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Yazıya Ait Etiketler