Altın Fiyatları

24 ayar altın maskesi

Angelina Jolie’nin de düzenli olarak yaptırdığı altın maske ne kadara mal oluyor ?
24 ayar altın maskesi de Hollywood yıldızlarının başlattığı güzellik trendlerinin arasında yerini aldı. Altınla güzelleşmenin mümkün olduğunu Jennifer Lopez ile tüm dünya duymuştu. 24 ayar altın maskesi en çok Amerika ve Japonya’da ilgi görmektedir.
Jennifer Lopez’in yanı sıra bu akımdan etkilenenler arasında Angelina Jolie ve Cameron Diaz gibi büyük Hollywood yıldızları da yer alıyor. Hollywood yıldızlarının da her ay düzenli olarak yaptırdıkları altın maskesi pahalı olmasına rağmen genç kalmak isteyen kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Bir kaç ay önce ülkemize de gelen bu yöntemi kullanacağını açıklayan ilk isim, manken Tülin Şahin oldu.
Tülin Şahin, 24 ayar maskesiyle güzelleşen tek isim değil. Sosyetikler arasında da büyük ilgi gören maskesini yakından takip edenlerden biri de Derin Mermerci.
24 ayar altın maskesi, altın yaprakları ve jojoba yağının da içinde bulunduğu bir çok bitkinin özel bir karışım haline getirilerek cilde sürülmesiyle yapılan bir maskedir.
Uzmanların da belirttiği gibi 24 ayar altın maskesi cilde nem depolamakta, ince çizgi ve kırışıkları azaltmaktadır. Altın, elastin bozulmalarını ve kolajen azalmalarını yavaşlatarak cildi sıkılaştırmaktadır.
Altın maskesinin 80 dakikası 260 Amerikan Doları
Yukarıda da belirttiğimiz gibi en çok Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya’da ilgi gören bu maskeyi yaptırmanın bedeli biraz pahalı. 80 dakikalık bir süre için 260 Amerikan Doları ödemeniz gerekiyor. Angelina Jolie ve Cameron Diaz gibi büyük Hollywood yıldızlarının da her ay düzenli olarak yaptırdıkları altın maskesi biraz pahalı olmasına rağmen, genç kalmak isteyen kadınların gözdesi haline gelmiş bulunmakta.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Yazıya Ait Etiketler