Altın Fiyatları

Ucuz altın ve pırlantaya vatandaştan büyük ilgi

Bahçelievler’de bir kuyumcunun başlattığı ‘indirimli altın ve pırlanta’ kampanyasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Son zamanlarda yükselen altın fiyatları nedeniyle vitrinlere yaklaşamayan vatandaşlar, ihraç fazlası ve seri sonu ve pırlantalarda yapılan büyük indirime adeta hücum etti.

Bahçelievler’deki bir alışveriş merkezinde faaliyet gösteren firma, artan nedeniyle durgunlaşan satışları hareketlendirmek için indirim kampanyası başlattı. Son dönemlerde el yakan altın ve pırlanta fiyatları nedeniyle vatandaşın vitrinlere bile yaklaşamadığı bir dönemde yapılan büyük indirime vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Satılan ürünler arasında 50 TL’den başlayan fiyatlarda yüzükten, kolyeye, bilezikten küpeye kadar bir çok ürün bulunuyor. 9 bin 5000 altın, 11 bin 400 adet pırlanta ve 3 bin 600 adet gümüşün satışa sunulduğu fırsat günlerinde, ürünler daha önceki fiyatlarından yüzde 70′e varan indirimlerle satılıyor.

Başlatılan kampanyaya vatandaşın gösterdiği ilgiden memnun kaldıklarını dile getiren İcra Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Gülay, “Ürünlerimiz ihraç fazlası ve sezon sonu ürünleri indirim yaparak vatandaşa sunduk. Yaklaşık yüzde 30 ile yüzde 70 arasında yaptığımız indirimler var. Vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. 3 saat içinde 630 kişi mağazayı ziyaret ederek alışveriş yaptı. ” diye konuştu.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz




Yazıya Ait Etiketler