Altın Fiyatları

Yeni Parlayan Döviz ”Sterlin”

cps Yeni Parlayan Döviz Sterlin

Ağustos ayı bütün yatırımcılara hüsran yaşatmaya devam ediyor. Tüm döviz fiyatları aralıksız bir düşüşe sürüklendi. Japon Yeninden kral dövizlerden altın ve dolara kadar tüm düşerken sürekli dengede olan ve düşmeden yükselmeyi başarabilen yatırımcıların yeni gözdesi oldu.

Sterlin yüksek fiyatı ve büyük düşüş – yükselme oranıyla büyük bir kumar olarak görüldüğünden yatırımcıların en uzak durduğu yatırımlardandı. Ancak diğer dövizlerden beklenilen alınamayınca son fırsat birçok yatırımcı sterline yöneldi. Sterlin her geçen gün yükselirken diğer dövizleride geride bırakmaya devam ediyor.

Uzmanlar ise sterlini yeni parlayan döviz olarak adlandırıyor. Büyük döviz uzmanları sterlinin yapılabilecek en karlı yatırım olacağını belirtiyor. Sterlinin dolar ve euro gibi tehlikede olmadığı söyleniyor. Sterlinin daha da yükseleceğinede kesin gözüyle bakılıyor. Sterlinin geçmişine bakıldığında ise maksimum 2,96′ya çıktığını ve 3′ü sürekli zorladığı görülüyor. Ağustos ayı ise Sterlini zirveye çıkartabilir ve bir ilki gerçekleştirebilir. Uzmanlar sterlin için enflasyon ve krizi arkasına alması haline 3′ü rahatlıkça geçeceğini düşünüyor. İlerleyen zamanlar ise sterlin gerçeğini görebileceğiz.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz